Модельный ряд Land Rover

Отзыв о Land Rover Range Rover Sport 2009 года


Автомобиль: Land Rover Range Rover Sport 2009 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 5000 км
Автор: сергій диняк.ТОВ "ЮНІГРАН (Украина, Киев)   15.01.2010
НадежностьОценка: 1
КомфортОценка: 1
ХодоваяОценка: 2
Внешний видОценка: 2
Общая оценка1.0

ну, що вам сказати. машина можна сказати не погана, прийнаймі краща ніж була в мене до цього(нива 2121) на льоду машина веде себе неадекватно, іноді навіть непередбачено.росход палива конкретний(тут нива на голову вища)на 76 чомусь не їде..обширений вміст багажника, вміст 5 мішків картоплі і 2 мішкі круп, іноді ще Барсик влазить.

Плюсы автомобиля: великий вміс багажника.гарний обшитий вільветом руль,на коробці передач ебоксидна розочка,на зеркалі заднього вида велика іграшкова обізьяна та ще близько десяти іграшок.

Минусы автомобиля: в літню пору року сідниці липнуть до вілюрових сидінь,окрім картошкі і круп не завжди є місце Барсику.нема фаркопа,доволі часто приходиться заправляти і регулювати клапана.

Совет покупателю: GRET WALL - КРАЩЕ.

Нет Да
Отзыв был полезен?

Обсуждение отзыва

lagostos  

Улыбнул))))

ОТВЕТИТЬ  
Вход | Регистрация

Тест-драйв Land Rover Range Rover Sport: Range Rover Sport
Range Rover Sport

Разгон до 100 км/ч за внушительные 7,6 секунды – показатель, достойный легковых седанов, для внедорожника – изумительный результат. При этом никто не сможет назвать новый Range Rover Sport в версии Supercharged "паркетным" внедорожником – это полноценный "проходимец", легко преодолевающий любые препятствия.